• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jízdní výhody (příspěvek na dopravu)

    Dovolená navíc

    Jiné výhody (příspěvek na stravování, sdružování, životní pojištění a zdraví, atd.)

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC (MS Office)Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina BJiné (VŠ nebo SŠ vzdělání v technickém, zemědělském nebo ekonomickém oboru)
  • Jazyky:
    Angličtina - Aktivní (další jazyky výhodou)
  • Nabízená mzda:
    45 000 - 55 000 Kč/měsíc
VEDOUCÍ ZAHRANIČNÍHO PRODEJE
Česká Skalice

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: zodpovědnost za prodej a rozvoj obchodu v dané oblasti; péče o stávající zákazníky, správa obchodních záležitostí a rozvíjení dobrých obchodních vztahů; získávání nových dealerů a následný rozvoj spolupráce; sledování konkurence, potenciálních rizik a příležitostí; administrace objednávek v interním systému; úzká spolupráce s oddělením marketingu a technických oddělením; občasné služební cesty.

Požadavky: VŠ nebo SŠ vzdělání v technickém, zemědělském nebo ekonomickém oboru; Zkušenosti se zahraničním prodejem, nejlépe ve strojírenské oblasti; velmi dobrá znalost anglického jazyka, další jazyky jsou výhodou; velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti; orientace na výsledek a proklientský přístup; samostatnost a zodpovědnost; ochota samostatně cestovat; znalost práce PC - MS Office; řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci pro významného výrobce zemědělské techniky v ČR, skvělý pracovní tým, flexibilní pracovní dobu, služební vůz, telefon a notebook jako balíček pracovních pomůcek.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na sdružování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na zdraví, jazykové kurzy a další.

Kontakt - Mgr. Kudrnovská Kateřina, tel.: +420 770 100 962 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: k.kudrnovska@farmet.cz (pro zaslání životopisu).

Detaily o pracovním místě:
Firma: Farmet a.s.
Okres Česká Skalice
Pracovní pozice VEDOUCÍ ZAHRANIČNÍHO PRODEJE
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 - 55 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 25. 9. 2021
Česká Skalice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ ZAHRANIČNÍHO PRODEJE ve městě Česká Skalice? Pošlete svůj životopis firmě Farmet a.s. ještě dnes.
Česká Skalice - nejbližší úřady práce