VEDOUCÍ VÝROBY

České Budějovice, České Budějovice

Požadujeme: Technické vzdělání, nejlépe stojního/elektrotechnického směru
Praxi ve vedoucí pozici ve výrobní společnosti; velmi dobrá znalost MS Excel, MS World;
ŘP sk. B; Zkušenost s projektovým řízením; Flexibilita, odolnost proti stresu, komunikativnost
Pracovní náplň: Odpovědnost za řízení výroby ve strojírenské společnosti; Řízení výrobního kolektivu; Komunikace se zákazníky; Zpracování plánu výroby, vyhodnocování jeho plnění;
Reporting vedení společnosti
Práce jen v ranní směně, pružná pracovní doba
Nabízíme: Zázemí silné skupiny; Notebook, mobilní telefon; práci se špičkovým výpočetním systémem; dobré platové podmínky včetně systému odměn;
možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; odměny za pracovní věrnost firmě a dakšá idněby;
příspěvek na penzijní připojištění; 7,5 hod pracovní doba; mimořádná odměna za plné využívání fondu pracovní doby; závodní stravování - oběd 30,- kč
Nástup: možný ihned

Detaily o pracovním místě:
Firma: MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Okres České Budějovice
Odvětví práce Management
Pracovní pozice VEDOUCÍ VÝROBY
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

MOTOR JIKOV Fostron a.s.
Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4
  • Kontaktní osoba: Marie Petráňová
  • Telefon: +420 389 016 315,602 165 871
  • E-mail: mpetranova@mjgroup.cz
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ VÝROBY ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě MOTOR JIKOV Fostron a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa České Budějovice - Management
České Budějovice - nejbližší úřady práce