Vedoucí úseku výroby
Benešov

Nabídka:

Firemní benefity:

- Bonusy/prémie

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Závodní stravování

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních odlitků z hliníkových slitin, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí úseku výroby.

Pracovní náplň:

* Komplexní řízení úseku výroby

* Řízení výrobních procesů závodu prostřednictvím směnových mistrů

* Na základě zakázkové náplně v systému zpracovávat plán výroby až do úrovně týdenního plánu

* Provádění kapacitních propočtů

* Pro účely vedení závodu zpracování podkladů „výkonnost výroby“ – provádění analýz, iniciování zlepšujících opatření, řízení trendů

* Kontrola dodržování pracovní doby podřízenými pracovníky a její 100%-ní využívání

* Navrhování a realizování optimalizace výrobních procesů

* Spolupráce při řešení externích a interních reklamací

* Zavádění systému 5S na výrobním úseku

* Řízení procesu neustálého zlepšování ve výrobním úseku včetně systému zlepšovacích návrhů – k tomu zpracovávání Akčních plánů, řízení jejich plnění

* Řízení vývoje svěřených KPIs, zajišťování jejich pozitivních trendů

Požadavky:

* Vzdělání – středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou ve strojírenském oboru, ideálně metalurgický obor

* Praxe – min. 7 let ve strojírenské výrobě (ideálně metalurgii), z toho min. 4 roky v řízení pracovníků ve výrobě

* Rozhodnost

* Systematičnost, nadhled

* Perfektní časový management

* Časová flexibilita

* Iniciativa, aktivita

* Vysoké pracovní nasazení

Nabídka:

* Dobré platové ohodnocení

* Prémie

* Odměny za zlepšovací návrhy

* Odměny za pracovní věrnost

* Závodní stravování s příspěvkem firmy

* Přátelský pracovní kolektiv

* Zázemí české společnosti v soukromém vlastnictví

* Místo výkonu práce – okres Benešov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Okres Benešov
Pracovní pozice Vedoucí úseku výroby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Benešov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí úseku výroby ve městě Benešov? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.
Benešov - nejbližší úřady práce