Vedoucí úklidu - Karlovy Vary (28 000 - 32 800 Kč), životopis nutný, pouze HPP
Karlovy Vary

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za prováděné úklidové služby na svěřených zakázkách a jejich kontrola
  • jednání se zákazníky
  • vedení svěřeného týmu lidí
  • nábor zaměstnanců dle potřeby na jednotlivé zakázky
  • kancelářské práce související s pracovní činností (předfakturace, elektronická docházka,..)
  • zajišťování nákupu a objednávek provozního materiálu

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru, zakončené maturitní zkouškou
  • zkušenosti s vedením lidí
  • profesionální přístup
  • základní znalost zákoníku práce
  • ŘP sk. B podmínkou!
  • samostatnost, organizační schopnosti, rozhodnost
  • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • nástupní mzda 28 000 Kč - 32 800 Kč
  • stravenky
  • sick days
  • možnost občasné práce z domova
  • zázemí stabilní české společnosti s vysokou kvalitou služeb
  • motivační systém finančního ohodnocení
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)
  • prostor pro realizaci dobrých nápadů
  • práci na plný úvazek, jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Karlovy Vary a blízké okolí

Detaily o pracovním místě:
Firma: HPF CleanCat s.r.o.
Okres Karlovy Vary
Odvětví práce Administrativa,Jiné
Pracovní pozice Vedoucí úklidu - Karlovy Vary (28 000 - 32 800 Kč), životopis nutný, pouze HPP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000-32 800 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí úklidu - Karlovy Vary (28 000 - 32 800 Kč), životopis nutný, pouze HPP ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě HPF CleanCat s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Karlovy Vary - Administrativa,Jiné
Karlovy Vary - nejbližší úřady práce