Vedoucí údržby (m/ž)

Dobrovice, Dobrovice

Vaším úkolem bude:

- řídit a koordinovat 40 podřízených

- zajišťovat chod údržby, skladu ND

- nastavovat efektivní řízení údržby

- podílet se na nových projektech a investičních plánech

- komunikovat s dodavateli technologií a náhradních dílů

- spravovat a udržovat stávající nemovitosti firmy

- zajišťovat včasné operativní, preventivní a prediktivní údržby strojů a zařízení

Nabídka: Zaměstnavatel nabízí:

- stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě

- možnost osobního rozvoje

- 5 týdnů dovolené

- nástupní bonus ve výši 25.000 Kč

- bonus za doporučení nového zaměstnance až 10.000 Kč

- každý měsíc kredit ve výši 200 Kč na občerstvení (bagety, káva…) a mnoho dalších benefitů

Požadavky: Neobejdete se bez:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru

- NJ nebo AJ na komunikativní úrovni

- zkušeností na obdobné pozici min. 3 roky (automotive podmínkou, svařovna výhodou)

- zkušeností se zaváděním TPM

- zkušeností s vedením týmu

- ŘP sk. B
Poznámka: Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnost? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tyto kontakty:

Ing. Daniela Puldová, HR Specialist, tel.: +420 734 443 276, e-mail: d.puldova@kmcareer.cz
Bc. Klára Zitová, HR Specialist, tel.: +420 734 201 083, e-mail: k.zitova@kmcareer.cz

Evidenční číslo: 0378

Detaily o pracovním místě:
Firma: KM Career s.r.o.
Okres Dobrovice
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Vedoucí údržby (m/ž)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí údržby (m/ž) ve městě Dobrovice? Pošlete svůj životopis firmě KM Career s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Dobrovice - Výroba a provoz