Vedoucí účetního oddělení
Okres Svitavy, Česko, Svitavy

Náplň práce

Na tomto místě rozhodně využijete odbornou praxi, můžete posilovat angličtinu a přitom řídit sehraný tým z účtárny. Co se od Vás dále očekává?
  • odpovědnost za vedení a zpracování kompletní účetní evidence výrobní společnosti
  • dohled nad finančními toky, jednání s úřady, bankovními institucemi a auditorem
  • vedení hlavní účetní knihy, zpracování kvartálních a ročních uzávěrek dle české legislativy
  • zpracování dat pro mateřskou firmu formou pravidelného reportingu
  • vedení menšího týmu účetních
  • zpracování finančních plánů, daňového přiznání
Váš profil
  • nutná praxe na podobné pozici v oblasti účetnictví, controllingu, daní nebo auditu
  • komunikativní znalost jazyka anglického (B1-B2, kontakt s mateřskou centrálou, reporty)
  • znalost podvojného účetnictví a navazujících daňových zákonů
  • vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti s vedením menšího týmu
  • výhodou znalost mezinárodních účetních standardů
  • analytické dovednosti, pečlivost, rozhodnost, týmovost, komunikativnost
Naše nabídka
  • hlavní pracovní poměr v celosvětově působící výrobní společnosti s uznávanou značkou na trhu
  • být součástí zapracovaného a sehraného týmu, možnost spolupráce na projektech
  • pružná pracovní doba, jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • stravenky, prémie, 5 dnů Sick days, kafeterie a další benefitní systém
  • nástup možný dle dohody
  • výroba a kanceláře: Svitavy

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání profesního životopisu, ať můžeme probrat detaily této role. Těšíme se.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres Svitavy
Odvětví práce Ekonomika a finance
Pracovní pozice Vedoucí účetního oddělení
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Svitavy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí účetního oddělení ve městě Svitavy? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
Svitavy - nejbližší úřady práce