Vedoucí týmu ve skladu
Český Krumlov

Pro mezinárodní společnost hledáme spolehlivého kolegu, který povede tým skladu.

Co Vás čeká:

  • organizace skladových operací a skladového vybavení
  • dodržování a samostatné provádění skladových logistických procesů
  • vedení týmu skladníků logistiků a skladníků na příjmu a expedici zboží
  • organizace práce skladníků, evidence docházky, zaškolování nových zaměstnanců, apod.
  • samostatné provádění skladových operací
  • příjem zboží v ERP systému, skladové transakce, apod.

Jak si Vás představujme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost na podobné pozici výhodou
  • zkušenost s vedením lidí podmínkou
  • schopnost řídit a motivovat zaměstnance, schopnost řešit konflikty, empatie
  • uživatelská znalost MS Office
  • zkušenost s ERP systémem výhodou
  • němčina na středně pokročilé úrovni nebo vyšší, angličtina výhodou
  • flexibilita a ochota učit se novým věcem

Co u nás získáte:

  • perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
  • mzda zohledňující předchozí zkušenosti
  • proškolení v oblasti interních procesů
  • pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 13. mzda a další zaměstnanecké benefity
  • rozvojový a vzdělávací program pro vedoucí týmů, možnost dalšího odborného a profesního rozvoje

Detaily o pracovním místě:
Firma: Andrea Purić
Okres Český Krumlov
Odvětví práce Administrativa,Sklady
Pracovní pozice Vedoucí týmu ve skladu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000-55 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Český Krumlov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí týmu ve skladu ve městě Český Krumlov? Pošlete svůj životopis firmě Andrea Purić ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Český Krumlov - Administrativa,Sklady
Český Krumlov - nejbližší úřady práce