• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jiné výhody (stravenkový paušál v hodnotě 50 Kč/den, stravování v areálu společnosti)

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC
  • Nabízená mzda:
    27 000 - 35 000 Kč/měsíc
Vedoucí skladu a expedice
Kroměříž

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: Řízení a koordinace skladu zboží, hotových výrobků, polotovarů a materiálu, zodpovědnost za příjem a výdej všech skladových položek, práce s běžnými skladovými doklady (dodací listy, příjemky, převodky…) včetně denních kontrol správnosti dokladů, řízení interní logistiky - spolupráce odděleními nákupu a kooperace, obchodním oddělením, výrobou a montáží, koordinace práce se čtečkami kódů, kontrola všech termínů (předání materiálu do výroby, příjem z výroby na sklad, expedice zákazníkovi atd) a upozorňování na možná prodlení, komunikace se smluvními přepravci , řízení menšího týmu pracovníků skladů (6-7 lidí) - koordinace, motivace, kontrola, hodnocení, zajištění a podílení se na inventuře, péče o skladovou a manipulační techniku (VZV, paletové vozíky, váhy..), Nástup možný ihned nebo dle dohody
- Požadavky: SŠ vzdělání, práce s PC (jakýkoliv IS výhodou). praxe ve skladovém hospodářství na obdobné pozici, silné organizační a koordinační schopnosti, umění vést jasnou a nekonfliktní komunikaci s lidmi, přirozená autorita vedoucího pracovníka, samostatnost, zodpovědný přístup
- Benefity: možnost nadpracovat si hodiny, firemní akce, možnost profesního růstu, stravenkový paušál v hodnotě 50 Kč/den, stravování v areálu společnosti
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz, příp. telefonicky (Po - Pá: 8:00 - 16:00hod.)

Detaily o pracovním místě:
Firma: MORAVIA ŘETĚZY a.s.
Okres Kroměříž
Pracovní pozice Vedoucí skladu a expedice
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 000 - 35 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 12. 8. 2021
Kroměříž - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí skladu a expedice ve městě Kroměříž? Pošlete svůj životopis firmě MORAVIA ŘETĚZY a.s. ještě dnes.
Kroměříž - nejbližší úřady práce