Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

VEDOUCÍ ŠÉFKUCHAŘ/-KA
České Budějovice

Náplň práce: vedení směny s 5 pomocnými kuchaři : celodenní příprava jídel ve stravovacím zařízení pro seniory a zaměstnance organizace - 300 až max.400 porcí.
Směnný provoz - od 6:00 - 14:30 hod., odp. od 10:30 - 19:00 hod., i některé SO a NE, pouze ranní.
Požadujeme: vyuční list kuchař/-ka, praxe na obdobné pozici výhodou, zdravotní průkaz pro práci s potravinami, fyzická zdatnost, spolehlivost a bezúhonnost.
Nabízíme : 5 týdnů dovolené, firemní ošacení a stravování, smlouva na 1 rok s možností prodloužení.
Plat: dle délky odborné praxe od 18 000 Kč až 24 400 Kč + zákonné příplatky, po zapracování možnost osobního ohodnocení
Nástup: ihned.
Kontakt: Eva Švepešová, Domov pro seniory - Hvízdal, po., U Hvízdala 6 370 11 České Budějovice, tel. 385 521 296, e.svepesova@domovproseniory-hvizdal.cz.