Vedoucí provozu v ostatních zařízeních
Brno

Nechodit prosím na pracoviště. Nutno předem si domluvit schůzku telefonicky na čísle 734 360 001, 730 186 797 od 9:00-15:00 hod. nebo zasílejte životopisy na email: nabor@olman.cz
Požadujeme trestní bezúhonnost.
Místo výkonu práce (adresa): Výstaviště 1, Brno

Náplň práce: Provádění správcovské činnosti pro zajištění čistoty a pořádku
Dohled nad pracovními podmínkami jednotlivých pracovníků
Přijímání, školení, organizování pracovníků
Doplňování zásob, jejich kontrola a výdej

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: OLMAN spol. s r.o.
Okres Brno
Odvětví práce
Pracovní pozice Vedoucí provozu v ostatních zařízeních
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 14 600 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 20. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Vyzkoušejte si flexibilní směny
nebo získejte práci na stálo přes Grason (Brno a okolí)

Začněte vydělávat ještě dnes - stáhněte si aplikaci a vyberte si z nabízených nabídek.

Kontaktovat zaměstnavatele

OLMAN spol. s r.o.
OLMAN spol. s r.o., Brno, Výstaviště /
  • Kontaktní osoba: Lada Doné
  • Telefon: 730 186 797
  • E-mail: nabor@olman.cz
Brno - Nabídky práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí provozu v ostatních zařízeních ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě OLMAN spol. s r.o. ještě dnes.