• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    22 000 Kč/měsíc
Vedoucí prodejny
Seč

Místo výkonu práce: Kraskov
NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží, obsluha, přejímka, ošetřování a skladování zboží, práce na pokladně, práce s penězi, práce s lidmi, účtování cen, administrativa na prodejně, práce s pokladním systémem, kontrola kvality a záruční doby u zboží, dodržování předpisů v oblasti bezpečnosti práce, hygieny, cenových předpisů
POŽADAVKY: vstřícnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochota učit se novému, zajišťování dodávek zboží, vedení prodejny
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, doplňkové penzijní pojištění, rekreace, další mzda, mimořádné odměny, podíly na HV, bezúročné půjčky

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7 do 15 hod.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Jednota, spotřební družstvo Hlinsko
Okres Seč
Pracovní pozice Vedoucí prodejny
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 9. 4. 2022
Odpovědět na inzerát    26 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Seč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí prodejny ve městě Seč? Pošlete svůj životopis firmě Jednota, spotřební družstvo Hlinsko ještě dnes.