• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    VŠ magisterské
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    22 980 - 33 790 Kč/měsíc
Vedoucí oddělení informatiky odboru kancelář úřadu Městského úřadu Králíky
Králíky

VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: www.kraliky.eu
Termín nástupu: 01.01.2022, případně dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
- řízení oddělení a plnění úkolů vedoucí/ho oddělení dle Organizačního řádu Městského úřadu Králíky (dále jen MěÚ);
- zajištění bezproblémového chodu technických a programových prostředků a internetových služeb na MěÚ včetně provozu datového centra MěÚ a administrace telefonní ústředny MěÚ;
- metodická a odborná pomoc zaměstnancům MěÚ v rámci ICT (SW, HW, služební mobilní telefony);
- správa technických a programových prostředků (HW, SW) v rámci MěÚ a u příspěvkových organizací a obchodní společnosti města;
- podpora uživatelů (MS Office, MS Windows);
- rozvoj informačních systémů včetně tvorby a aktualizace související dokumentace upravující provoz ICT MěÚ;
- realizace výběrových řízení na HW a SW v souladu s vnitřní směrnicí o zásadách pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu;
- evidence a aktualizace uzavřených smluv na ICT služby;
- spolupráce s vedením města na koncepčních záležitostech - www stránky města Králíky, propagace města Králíky na webových portálech, elektronické úřední desce;
- metodické vedení uživatelů v oblasti kybernetické bezpečnosti včetně testování a prověřování;
- tvorba bezpečnostní strategie.
POŽADAVKY:
- dosažené vzdělání: ukončené vysokoškolské vzdělání a praxe 5 let v oboru informatiky nebo ukončené vysokoškolské vzdělání zaměřené na informatiku;
- výborná znalost operačních systémů na platformě Microsoft (vč. serverových), databázových systémů (MS SQL), hardwaru, PC sítí (aktivní, pasivní prvky), síťové protokoly;
- praxe a zkušenosti se správou počítačových sítí výhodou;
- praxe ve veřejné správě, zejména v oblasti ICT, výhodou;
- znalost anglického jazyka (min. na úrovni čtení technické dokumentace) výhodou;
- velmi dobrá schopnost vstřícného jednání s lidmi a komunikace;
- základní orientaci v následujících právních předpisech: zákon č. 110/2019 Sb., ze dne 12.3. 2019, o zpracování osobních údajů v platném znění; vyhláška č. 82/2018 Sb., ze dne 21.5.2018, o bezpečnostních opatřeních, kybernetických bezpečnostních incidentech, reaktivních opatřeních, náležitostech podání v oblasti kybernetické bezpečnosti a likvidaci dat (vyhláška o kybernetické bezpečnosti) zákon č. 297/2016 Sb., ze dne 24.8. 2016, o službách vytvářejících důvěru pro elektronické transakce v platném znění; zákon č. 181/2014 Sb., ze dne 23.7.2014, o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů (zákon o kybernetické bezpečnosti) v platném znění; zákon č. 121/2000 Sb., ze dne 7. dubna 2000, právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon) v platném znění; zákon č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy v platném znění zákon č. 106/ 1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím v platném znění;
- řidičský průkaz skupiny B a praxi v řízení osobního vozidla.
UVÍTÁME: zkušenosti s vedením kolektivu, praxi ve veřejné správě, zkušenosti v oblasti digitalizace analogových dokumentů, zkušenosti s informačními systémy spisové služby, smysl pro týmovou spolupráci
NABÍZÍME: osobní příplatek dle kvality odváděné práce, možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu, příspěvek na stravování a další benefity, dva dny placeného indispozičního volna (tzv. sick days), pětitýdenní dovolenou.
Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti: schopnost samostatného rozhodování i týmové práce, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat, dobrý zdravotní stav, vysoké pracovní nasazení, ochota se dále vzdělávat.
Písemné přihlášky doručte (poštou, osobně) do 2. prosince 2021 12:00 hodin na adresu:
Tajemník MěÚ Králíky, Městský úřad Králíky, Velké náměstí 5, 561 69 Králíky
Obálku označte: "Neotvírat - výběrové řízení - INFO"

Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Králíky
Okres Králíky
Pracovní pozice Vedoucí oddělení informatiky odboru kancelář úřadu Městského úřadu Králíky
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 980 - 33 790 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Králíky - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí oddělení informatiky odboru kancelář úřadu Městského úřadu Králíky ve městě Králíky? Pošlete svůj životopis firmě Město Králíky ještě dnes.
Králíky - nejbližší úřady práce