Vedoucí hotelové údržby

Praha hl.m.

POPIS POZICE:
Pro společnost, která vlastní síť luxusních hotelů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:
VEDOUCÍ HOTELOVÉ ÚDRŽBY

Co bude Vaší náplní práce:
* odpovědnost za technickou údržbu 3 hotelů v Praze
* vedení týmu 4 techniků
* zajištění plánované údržby a dohled nad preventivní údržbou
* koordinace spolupráce s externími dodavateli
* administrace technické dokumentace a zajištění pravidelných revizí
* pravidelná komunikace s centrálou v zahraničí

BENEFITY:
* pracovní pozici v mezinárodní společnosti
* zajímavé platové ohodnocení
* možnost dalšího vzdělávání v rámci oboru

POŽADAVKY:
* minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru
* zkušenosti na podobné pozici alespoň 3 roky - ideálně z hotelového prostředí
* technická znalost a orientace v technologiích jako vzduchotechnika, zabezpečení budovy, elektro atd.
* komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace s centrálou)
* zkušenosti s vedením lidí
* dobré komunikační schopnosti, flexibilita
* řidičský průkaz B

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha hl.m.
Odvětví práce Facility Manager
Pracovní pozice Vedoucí hotelové údržby
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 10. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí hotelové údržby ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha hl.m. - Facility Manager