VEDOUCÍ DIVIZE KOSMETIKY

Náchod, Nové Město nad Metují

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody.

Náplň práce: řízení výrobní divize kosmetiky, řízení činnosti vývojového oddělení, spolupráce při vytváření koncepce společnosti, kontrola dodržování výrobně technické dokumentace, získávání a realizace nových výrobních programů, dohled nad smluvní výrobou.

Požadavky: vzdělání VŠ / SŠ chemického směru, zkušenost s vedením pracovního kolektivu, zkušenost s prací ve vývojovém oddělení výhodou, organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita, znalost systému ISO vítána /není podmínkou/.

Zaměstnavatel nabízí: práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, mzdu odpovídající výsledkům, týden dovolené navíc, příspěvek na stravenky a další firemní výhody.

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: lambertova@detecha.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Detecha, chemické výrobní družstvo
Okres Nové Město nad Metují
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice VEDOUCÍ DIVIZE KOSMETIKY
Směnnost práce Neurčeno
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 8. 11. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSV
Pracovně právní vztah Plný
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
příspěvek na stravenky a další firemní výhody
Dovolená navíc

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ DIVIZE KOSMETIKY ve městě Nové Město nad Metují? Pošlete svůj životopis firmě Detecha, chemické výrobní družstvo ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nové Město nad Metují - Výroba a provoz
Nové Město nad Metují - nejbližší úřady práce