Vedoucí call centra
Ostrava

Náplň práce

Společnost FG Energy je dynamicky se rozvíjející společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti řízení, organizace a realizace projektů po celém světě. Naše společnost se skládá z týmu vynikajících specialistů s nadprůměrným potenciálem a vášní přijímat nové výzvy. Spolupráce s námi znamená účast na unikátních projektech a možnost spolupráce v mezinárodních týmech. S námi máte příležitost neustále získávat nové zkušenosti a používat nejmodernější řešení a technologie.

Pro svoji českou dceřinou společnost FG Energy s.r.o. hledá pracovníky do kanceláře v centru Ostravy:

Vedoucí/ Trenér call centra

• podpora rozvoje podřízeného týmu, včetně koučování a školení zaměstnanců, vytváření podmínek pro efektivní plánování práce týmu
• optimalizace práce týmu, zejména řešení zaměřená na zvýšení efektivity zaměstnanců
• vytváření reportů pro vedení společnosti
• spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Benefity

• nadstandardní plat a atraktivní bonusový systém
• plný úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou
• 25 dní dovolené
• získání znalostí v oblasti nejnovějších nástrojů telemarketingu
• možnost kariérního postupu
• vliv na směr rozvoje společnosti
• příjemné pracovní prostředí v centru Ostravy
• zajímavá a stabilní práce v mezinárodní společnosti
• práce v dobře sehraném týmu ochotném podělit se o své znalosti

Předpoklady

• zkušenosti na obdobné pozici - praxe jako trenér/manažer podmínkou, případně praxe v call center
• flexibilita, velmi dobrá organizace práce, dobrá úroveň komunikace
• praktické znalosti procesů call center
• týmový hráč
• schopnost předvídat a řešit problémy
• jazyk: čeština podmínkou, znalost polštiny je dodatkovým bonusem

Nabízená mzda

12000

Informace o náboru

Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu

Detaily o pracovním místě:
Firma: FG ENERGY
Okres Ostrava
Odvětví práce Kouč
Pracovní pozice Vedoucí call centra
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 12000
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí call centra ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě FG ENERGY ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - Kouč
Ostrava - nejbližší úřady práce