Vánoční brigáda - Frýdek-Místek, 100 Kč/hod

Moravskoslezský kraj, Frýdek - Místek, Frýdek - Místek

POPIS POZICE:
Hledáte brigádu před Vánoci? Rádi komunikujete se zákazníky?

Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici:

PODPORA ZNAČKOVÉ PRODEJNY

Náplň práce:
- podpora prodejny při vánočním "blázinci"
- péče o zákazníky - podávání občerstvení

Termín brigády: prosinec 2019, pracovní doba po-pá, 12:00-17:00(dá se případně domluvit)

Plat: 100 Kč/hod.

Lokalita: OC Frýda, Frýdek-Místek

POŽADAVKY:
- časová flexibilita
- příjemné vystupování
- proklientský přístup

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Frýdek - Místek
Odvětví práce Administrativní pracovník
Pracovní pozice Vánoční brigáda - Frýdek-Místek, 100 Kč/hod
Směnnost práce temporary
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 25. 10. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vánoční brigáda - Frýdek-Místek, 100 Kč/hod ve městě Frýdek - Místek? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Frýdek - Místek - Administrativní pracovník

Hledáte brigády v Frýdek - Místek? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.