*UKLÍZEČKA - Žďár nad Sázavou
Domažlice, Žďár nad Sázavou

Požadavky: očkování proti žloutence typu B, manuální zručnost, pečlivost
Mzdové ohodnocení: 2. pl. tř.
Nabízíme: pracovní doba od 6.00 hod. do 14.30 hod.
Náplň práce: úklid společných prostor domova, úklid pokojů klientů
Životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 30.06.2020.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Sociální služby města Žďár nad Sázavou
Okres Žďár nad Sázavou
Odvětví práce
Pracovní pozice *UKLÍZEČKA - Žďár nad Sázavou
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 14 600 Kč - 17 070 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 5. 2020

Kontaktovat zaměstnavatele

Sociální služby města Žďár nad Sázavou
Sociální služby města Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou, Okružní /
  • Kontaktní osoba: Pavel Vykoukal
  • Telefon: 778 548 492
  • E-mail: provoz.dks@socsluzbyzdar.cz
Žďár nad Sázavou - Nabídky práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici *UKLÍZEČKA - Žďár nad Sázavou ve městě Žďár nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě Sociální služby města Žďár nad Sázavou ještě dnes.