• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    2

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
    OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
  • Nabízená mzda:
    100 - 130 Kč/hod.
úklidový pracovník/pracovnice
Blatná

A.G.J. - facility, s.r.o. hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici
UKLIDOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE
Pracovní pozice vhodná i pro lidi OZP s ID
Náplň práce:
- vnitřní úklid kancelářských prostor a sociálního zařízení
- strojní i ruční úklid
- 10-20hodin/týdně
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, samostatnost
Nabízíme:
- Dobré platové podmínky
- Zaškolení
- Zajímavou práci ve stabilní české společnosti
První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Nechodit na pracoviště! Zaměstnanvatel není na adrese pracoviště přítomen
KONTAKT: Plevová Markéta, tel.: 736 646 532, e-mail: nabor@agj-facility.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: A.G.J. - facility s.r.o.
Okres Blatná
Pracovní pozice úklidový pracovník/pracovnice
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 100 - 130 Kč/hod.
Nabídka přidána: 27. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    152 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Blatná - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici úklidový pracovník/pracovnice ve městě Blatná? Pošlete svůj životopis firmě A.G.J. - facility s.r.o. ještě dnes.