úklidový pracovník/ce - ozp, ID - Klášterec nad Ohří
Ústecký kraj

Náplň práce

  • Úklid kanceláří, společných prostor, toalet a kuchyňky

Požadujeme

  • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, zkušenost na stejné pozici vítána

Nabízíme

  • 100 Kč/hodinu
  • Po - Pá 14-19hod
  • brigáda
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ
  • Místo výkonu práce: BOS Automotive Products CZ s.r.o.

U Porcelánky 786, 431 51 Klášterec nad Ohří

Detaily o pracovním místě:
Firma: Advantage Consulting, s.r.o.
Okres Ústecký kraj
Pracovní pozice úklidový pracovník/ce - ozp, ID - Klášterec nad Ohří
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Ústecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici úklidový pracovník/ce - ozp, ID - Klášterec nad Ohří ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Advantage Consulting, s.r.o. ještě dnes.
Ústecký kraj - nejbližší úřady práce