Úklid zázemí společnosti, ranní směny - Zlín (vyhrazeno pro OZP)
Zlín

Pouze pro zájemce z řad invalidních důchodců nebo osob zdravotně znevýhodněných.

Náplň práce: úklid šaten, společných prostor a zázemí společnosti.

Pracovní doba: pondělí až pátek, 08.00 - 12.00 hod.

Požadujeme pečlivost a zodpovědnost.

Mzda: 90,50 Kč/hod. + náborový příspěvek až 12 000 Kč a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: Zlín

Detaily o pracovním místě:
Firma: CORA PLUS s.r.o.
Okres Zlín
Odvětví práce Jiné,Manuální práce,Služby,Úklid
Pracovní pozice Úklid zázemí společnosti, ranní směny - Zlín (vyhrazeno pro OZP)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 91 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid zázemí společnosti, ranní směny - Zlín (vyhrazeno pro OZP) ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě CORA PLUS s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlín - Jiné,Manuální práce,Služby,Úklid
Zlín - nejbližší úřady práce