Úklid ve Sviadnově (vyhrazeno pro ČID/OZZ) - nábor. příspěvek až 12 000 Kč
Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

Práce pouze pro ČID / OZZ - podmínkou.

Náplň práce: úklid šaten, sociálního zařízení a souvisejících prostor.

Pracovní doba: pondělí až pátek, 06.00 - 14.00 hodin.

Nástup ihned. Požadujeme pečlivost a dlouhodobou spolupráci.​

Nabízíme náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč a smlouvu na dobu neurčitou.​

Mzda: 87,30 Kč/hod.

Místo výkonu práce: Sviadnov (Frýdek - Místek)

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: HPF CleanCat s.r.o.
Okres Frýdek-Místek
Odvětví práce Jiné,Manuální práce,Úklid
Pracovní pozice Úklid ve Sviadnově (vyhrazeno pro ČID/OZZ) - nábor. příspěvek až 12 000 Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 87-97 Kč/hod.
Nabídka přidána: 28. 5. 2020

Upozornění na nové nabídky práce

Nechte si zasílat nové nabídky práce z Vaší lokality. Stačí zadat e-mail a budeme je hlídat za Vás!

Potvrzuji, že souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání upozornění na nové pracovní nabídky.
Odpovědět na inzerát     18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Frýdek-Místek - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid ve Sviadnově (vyhrazeno pro ČID/OZZ) - nábor. příspěvek až 12 000 Kč ve městě Frýdek-Místek? Pošlete svůj životopis firmě HPF CleanCat s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Frýdek-Místek - Jiné,Manuální práce,Úklid

Hledáte brigády v Frýdek-Místek? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.