ÚKLID RODINNÉHO DOMU - PRAHA 6
Praha

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku. Přijmeme šikovné, pečlivé pracovníky na úklid rodinného domu na Praze 6 Suchdol.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • úklid 2x týdne: úterý a pátek
  • od 9 do 13-14hod.
  • úklid rodinného domu

CO POŽADUJEME?

  • čistý rejstřík trestů
  • spolehlivost
  • pečlivost a samostatnost

CO NABÍZÍME?

  • 140Kč/hod.
  • nástup možný ihned
  • pracovní dobu úterý a pátek
  • korektní jednání a precizní zaučení
  • místo výkonu práce: Praha 6 Suchdol

    Podrobnější informace u pohovoru. Kontaktujte na tel. čísle 725 677 254 (či 545 218 533) nebo na emailu inzerce@cbacorp.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Technické profese
Pracovní pozice ÚKLID RODINNÉHO DOMU - PRAHA 6
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ÚKLID RODINNÉHO DOMU - PRAHA 6 ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Technické profese
Praha - nejbližší úřady práce