Úklid Brno - Komárov - ranní od 7:00, DPP, 9000,- Kč/měsíc
Brno

Dlouhodobá spolupráce!

9000,- Kč/měsíc

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

úklid zázemí pneuservisu, vstupní hala, kanceláře, sociálky, jídelna

Jaké jsou naše požadavky?

spolehlivost

pečlivost a preciznost

zkušenosti s úklidem výhodou

možnost být zaměstnán/a na DPP (nemůžete být v evidenci úřadu práce)

věk minimálně 18 let

Co Vám můžeme nabídnout?

dlouhodobou spolupráci

jistotu výplaty každý měsíc do 15. dne na bankovní účet

práci v čistém a pěkném prostředí

Další informace o pozici:

odměna: 9000,- Kč/měsíc

pracovní úvazek: pondělí až pátek, pracovní doba 07:00 až 10:00 hod.

nástup: dle domluvy

Práce je vhodná i pro OZP, aktivní důchodkyně/důchodce a rodiče na mateřské/rodičovské dovolené.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání životopisu.

Děkujeme za Váš zájem.

Detaily o pracovním místě:
Firma: SUEZ CZ a.s.
Okres Brno
Odvětví práce Úklid
Pracovní pozice Úklid Brno - Komárov - ranní od 7:00, DPP, 9000,- Kč/měsíc
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 9 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid Brno - Komárov - ranní od 7:00, DPP, 9000,- Kč/měsíc ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě SUEZ CZ a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Úklid

Hledáte brigády v Brno? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.
Brno - nejbližší úřady práce