Úklid - 4 až 5 hodin denně - Popůvky (9 500 - 11 900 Kč) - od 18 let
Brno venkov, Brno

Náplň práce: úklid kanceláří, sociálního zařízení a společných prostor.

Pracovní doba: 15.00 - 19.00 (příp. až do 20.00 hod.), pondělí až pátek.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci a spolehlivost.​

Práce na DPP nebo zkrácený HPP.

Místo je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní - pro ně máme navíc náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Mzda: 110 Kč/hod.

Místo výkonu práce: Popůvky u Brna

Detaily o pracovním místě:
Firma: CORA PLUS s.r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Jiné,Manuální práce,Služby,Úklid
Pracovní pozice Úklid - 4 až 5 hodin denně - Popůvky (9 500 - 11 900 Kč) - od 18 let
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 9 500-11 900 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid - 4 až 5 hodin denně - Popůvky (9 500 - 11 900 Kč) - od 18 let ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě CORA PLUS s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Jiné,Manuální práce,Služby,Úklid
Brno - nejbližší úřady práce