Údržbář strojů – obsluha výměníkových stanic

Mohelnice

Firma MIZ Olomouc s.r.o. hledá pozici údržbáře – pochůzkáře, kterou provádí naše společnost v areálu firmy Siemens Mohelnice. Pokud máte praxi v oboru a láká Vás jednosměnný provoz, tak nám neváhejte zaslat životopis.

Náplň práce

* provádění preventivní a běžné údržby na strojích a zařízeních

* opravy strojů a zařízení, pochůzky v areálu

* práce ve směnném provozu

Požadavky

* min. vyučen

* praxe v oboru vítána, není podmínkou

* elektro vyhl. 50, není podmínkou

* řidičský průkaz sk. B.

* spolehlivost, pečlivost, samostatné rozhodování.

Nabízíme

* pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou

* benefity + motivační odměny

* příspěvek na stravování

* po zapracování: příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění nebo kapitálové životní pojištění

* nástup možný ihned

* lokalita: Mohelnice

Detaily o pracovním místě:
Firma: MIZ Olomouc s.r.o.
Lokalita: Mohelnice
Pracovní pozice: Údržbář strojů – obsluha výměníkových stanic
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28000-32000 Kč
Nabídka přidána: 4. 4. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mohelnice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Údržbář strojů – obsluha výměníkových stanic ve městě Mohelnice? Pošlete svůj životopis firmě MIZ Olomouc s.r.o. ještě dnes.