Údržbář - správa a údržba aotumatické výrobní linky
Hořátev

Náplň práce: pravidelná kontrola bezproblémového chodu výroby, správa a údržba automaticky - robotické výrobní linky, seřizování a opravy výrobních elektro zařízení, pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení, snižování výskytu poruch, diagnostika a řešení chyb; Požadavky: SOU/SŠ elektrotechnické, znalost AJ výhodou, orientace v elektrodokumentaci, oprávnění dle vyhlášky 50/78 S min. §6, znalost mechatroniky výhodou, základy práce na PC, manuální zručnost, ochota se dále vzdělávat, ochota pracovat na 3 směnný provoz, rozhodnost, zodpovědnost, přesnost a preciznost, odolnost vůči stresu; Nabízíme : zajímavou práci v rostoucí mezinárodní společnosti, moderní prostředí v rodinné atmosféře, plat dle dohody, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, 13 plat, 14 plat dle hospodářských výsledků společnosti; Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 9:00 - 15:00 hod.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o.
Okres Hořátev
Odvětví práce
Pracovní pozice Údržbář - správa a údržba aotumatické výrobní linky
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 6. 5. 2018
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o.
Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o., Hořátev, /
  • Kontaktní osoba: Vít Lazar
  • Telefon: 325545225
  • E-mail: vit.lazar@fresenius-kabi.com
Hořátev - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Údržbář - správa a údržba aotumatické výrobní linky ve městě Hořátev? Pošlete svůj životopis firmě Fresenius Kabi Horatev CZ s.r.o. ještě dnes.