Údržbář

Boskovice

Do společnosti COLORprofi Automotive hledáme kolegu, který zaštítí údržbu.

Náplň práce:

  • řemeslné a zámečnické práce
  • správa rámového hospodářství
  • svářečské práce
  • spolupráce s kolegy z jiných divizí

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • manuální a řemeslnou zručnost
  • technické a strojní zaměření výhodou

Nabízíme:

  • práci v jednosměnném provoz
  • zázemí prosperující a stále se rozrůstající společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • práci v příjemném kolektivu
  • příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
  • další firemní benefity (dovolená navíc, stravenkový paušál, odměna za doporučení a pracovní výročí, vánoční bonusy, firemní akce…).

V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: COLORprofi, spol. s r.o.
Lokalita: Boskovice
Pracovní pozice: Údržbář
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 5. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Boskovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Údržbář ve městě Boskovice? Pošlete svůj životopis firmě COLORprofi, spol. s r.o. ještě dnes.