Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

ÚČETNÍ
Hradec Králové

ÚČETNÍ
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup dle domluvy
- Náplň práce: Vedení a účtování pokladny, účtování bankovních výpisů, evidence došlých faktur, zpracování cestovních příkazů, další činnost dle potřeb oddělení
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru nebo rekvalifikace s praxí min. 2 roky, znalost podvojného účetnictví , praxi účetní v neziskovém sektoru výhodou, znalost SW Helios výhodou, orientaci v účetních a daňových předpisech, uživatelskou znalost MS Office, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, orientaci v církevním prostředí výhodou
- Nabízíme: Práci na částečný nebo plný úvazek dle vzájemné dohody., zvyšování kvalifikace formou odborných školení, příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové, možnost profesního a osobnostního růstu, nástup možný ihned - dle dohody, týden dovolené navíc, stravenky, podporu profesního i osobnostního rozvoje, možnost účastnit se duchovních programů pořádaných pro zaměstnance
- Cítíte-li se touto nabídkou osloveni a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis, motivační dopis, reference. Přihlášku s požadovanými přílohami zašlete do 27.1.2019 na adresu: personalni@bihk.cz, Ing. Taťána Blažková, tel.: 495 063 604. Biskupství královéhradecké (dále jen "Biskupství") si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.