Účetní

Účetní
Brno, Česko, Brno, Česko

Náplň práce

  • zpracování a účtování dodavatelských faktur
  • účtování pokladních dokladů a drobných vydání
  • zpracování a účtování bankovních výpisů
  • provádění platebních příkazů
Váš profil
  • máte min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • pokud ovládáte angličtinu (stačí na mírně pokročilé úrovni), je to pro Vás plus
  • máte předchozí praxi na pozici účetní (ideálně alespoň 3 roky) a ovládáte Excel
  • výhodou je, pokud umíte pracovat se systémem Navision
  • dokážete pracovat samostatně i v týmu a je na Vás spolehnutí
Naše nabídka
  • dny dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • sick days
  • jazykové kurzy
  • Multisport kartu
  • zázemí moderních kanceláří v Brně

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

  • sick days

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres Brno, Česko
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice Účetní
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 1. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Účetní ve městě Brno, Česko? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno, Česko - Administrativa
Brno, Česko - nejbližší úřady práce