Účetní asistent/ka
Praha

Nabídka:

Firemní benefity:

- Bonusy/prémie/13. plat

- Notebook

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Dovolená 5 týdnů

- Vzdělávací kurzy, školení

- Možnost občasné práce z domova

Požadavky: Pro našeho klienta, dodávajícího chladící jednotky, tepelná čerpadla, jednotky fancoil, VZT jednotky, absorpční jednotky, klimatizace a koncové elementy hledáme posilu na pozici Účetní asistenta/ky.

Náplň práce:

* Účtování došlých faktur od dodavatelů

* Účtování bankovních výpisů

* Příprava plateb dodavatelům

* Evidence dokumentů pro mzdy

* Inkaso pohledávek

* Rekonciliace vybraných rozvahových účtů

* Zakládání zákazníků v systému

* Kancelářská administrativa

Požadujeme:

* Minimálně střední odborné vzdělání – účetnictví

* Znalost anglického jazyka

* Znalost práce na PC (Excel, Outlook, Word)

* Pečlivost, spolehlivost a zájem učit se nové věci

* Praxe v oboru je výhodou

* Znalost ERP systému MS D365 (Dynamics) je výhodou

Nabízíme:

* Práce na HPP

* Přátelský menší kolektiv, ale se zázemím světové společnosti

* Příjemné pracovní prostředí (samostatné kanceláře, parkování v okolí zdarma)

* Odborná školení

* Odměna odpovídající kvalifikaci

* Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, laptop, 13.plat, bonusy)

* Podpora „bezpapírového“ prostředí a home office dle dohody

* Nástup cca od 1.2.2022

* Místo pracoviště: Praha 4 – Chodov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Praha
Pracovní pozice Účetní asistent/ka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Účetní asistent/ka ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce