TURNOVSKO - CNC frézař
Liberecký kraj, Turnov, Turnov

POPIS POZICE:
Hledáme šikovného kolegu, který to bude umět s našimi frézkami. Pokud máš zkušenost se tří a ideálně i pěti osým obráběním a umíš číst výkresovou dokumentaci, rádi Tě uvítáme k nám do týmu.

NÁPLŇ PRÁCE NAŠEHO FRÉZAŘE:
* zajišťuje práce na CNC fréze
* práce s výkresy na PC i v tištěné podobě
* udržuje čistotu na pracovišti

BENEFITY:
* pravidelné odměny a bonusy
* možnost finančního růstu
* smlouva na dobu neurčitou
* náborový příspěvěk
* stravenky

POŽADAVKY:
* vzdělání technického směru
* praxe na CNC fréze 1 rok
* znalost strojní výroby, strojních výkresů
* výhodou znalost programování CAM (spolupráce s CAD/CAM programátorem)