Truhlář - zakázková výroba nábytku - 200 až 220 Kč/hod.

Nové Syrovice

Popis pracovní pozice:

  • Vykonávání odborných prací v oboru výhradně zakázkové výroby nábytku, stavebně truhlářských výrobků a konstrukcí.
  • Strojní obrábění všech druhů materiálu ze dřeva a polotovarů zhotovených na bázi dřeva.
  • Provádění montážních a demontážních prací u odběratelů.
  • Provádění oprav truhlářských výrobků.
  • Provádění běžné denní údržby strojního zařízení.

Požadavky na zaměstnance:

  • Vyučení v oboru - truhlář, výroba nábytku.
  • Manuální zručnost a samostatnost.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a na trhu dlouhodobě etablované společnosti.
  • Závodní stravování, bonusy a prémie, příspěvek na penzijní připojištění.
  • Družstvo vyrábí a montuje kompletní interiéry na zakázku, má řadu významných odběratelů po celém území ČR.
  • Našimi hlavními zákazníky jsou české bankovní domy, poštovní úřadovny a pojišťovny a dále nejrůznější soukromí zákazníci z oblasti hotelnictví, lázní a restaurací a stejně tak různé státní instituce, především pak vysoké školy a úřady všeho druhu.

Pozn k mzdě:

  • Uvedená mzda 200 - 220 Kč představuje průměrný hrubý hodinový příjem po kompletním zapracování a zahrnuje veškeré poskytované mzdové bonusy a prémie

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: Dřevozpracující výrobní družstvo
Lokalita: Nové Syrovice
Pracovní pozice: Truhlář - zakázková výroba nábytku - 200 až 220 Kč/hod.
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 200-220 Kč
Nabídka přidána: 26. 5. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Nové Syrovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Truhlář - zakázková výroba nábytku - 200 až 220 Kč/hod. ve městě Nové Syrovice? Pošlete svůj životopis firmě Dřevozpracující výrobní družstvo ještě dnes.