Trenér životního stylu, Nutri&Fit studio
Jičín, Jičín

Hledáme 3-5 šikovných kolegů k nám do týmu, kteří by si rádi přivydělali 2-5 tisíc měsíčně z pohodlí domova. Možnost dlouhodobé spolupráce včetně zajímavého finančního ohodnocení

Náplň práce:
Provádíme vstupní analýzy pro nové klienty, školy, firmy a sportovní kluby.
Sestavujeme optimální výživové plány s možností zapojení cvičení.
Zajištujeme podporu pro stálé klienty, e- maily, soc. sítě. včetně osobních i on-line kurzů výživy, pleti a pohybu

Výhody, benefity:

Flexibilní pracovní doba
Možnost práce v příjemném prostředí, nebo i z domova on-line
Příjemné vzdělávání, vše krok po kroku naučíme.
Kariérní postup.
Možnost i zahraničních stáží.
Perspektivní uplatnění
Zapracování do funkčního systému práce

Požadujeme:
věk min. 18 let
ochota učit se novým věcem
komunikativnost a příjemné vystupování
spolehlivost, zodpovědnost a vytrvalost
zájem o oblast výživy a zdravý životní styl