• Směnnost
    Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    2

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    22 000 Kč/měsíc
tiskař
Střížovice

KONTAKT E-MAILEM
Požadujeme:
- řidičský průkaz VZV výhodou
- výuční list ve strojním oboru
- praxe na obdobné pozici vítána
- zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav (práce v hluku)

Pracovní náplň:
- odpovědnost za bezporuchový chod tiskařské linky
- seřízení tiskařské soupravy dle střihových plánů
- průběžné sledování odstínu barev a jeho rovnoměrnosti
- seřízení odstínu
- řízení pracovní skupiny tiskařské linky

Nabízíme:
- mzda po zaškolení - dle produktivity práce
- měsíční prémie uvedené vedoucím pracovníkem
- výkonnostní prémie Bonus plán - 1.500 Kč až 3.000,- Kč / měsíc při splnění plánu výroby
- odpolední příplatek 10,- Kč / hod.
- noční příplatek 20 % z průměrné mzdy
- příplatek za hluk 10,- Kč / hod.
- příplatky za víkendové a mimořádné směny
- zvýhodněné tarify mobilních telefonů
- týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
- dotované závodní stravování (cena pro zaměstnance 24 Kč za jídlo)
- odměna za plnou docházku 500 Kč/měsíc formou karty FlexiPass
- možnost získání průkazu VZV zdarma v rámci firmy
- 13. plat (při splnění podmínek dle Kolektivní smlouvy)
- stravenky v hodnotě 50,- Kč za práci o víkendu (odpracovaných 7,5 hod.)
- příspěvek na penzijní připojištění od 400 - 900 Kč/měsíc (dle odpracovaných let)
- výroční bonus 3.000 - 17.000 Kč (dle odpracovaných let)

Detaily o pracovním místě:
Firma: TECNOCAP s.r.o.
Okres Střížovice
Pracovní pozice tiskař
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 12. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Střížovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici tiskař ve městě Střížovice? Pošlete svůj životopis firmě TECNOCAP s.r.o. ještě dnes.
Střížovice - nejbližší úřady práce