Technolog/žka

Chrudim, Bítovany

Místo výkonu práce: provozovna Bítovany 176
NÁPLŇ PRÁCE: Pracovní doba 6 - 14:30 hod.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky v hodnotě 100,- Kč
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: IKOV TRADE a.s.
Okres Bítovany
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Technolog/žka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 110 Kč - 160 Kč
Nabídka přidána: 12. 3. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog/žka ve městě Bítovany? Pošlete svůj životopis firmě IKOV TRADE a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Bítovany - Výroba a provoz