Technolog výroby v lisovně kovů - vysoká mzda a skvělé bonusy
Pardubický, Lanškroun

Hledáme nového parťáka na pozici Technologa výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá výrobou pro elektrotechnický automobilový průmysl. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Lanškroun

POPIS POZICE:

technické vedení nových projektů: stanovení základních zadávacích podmínek pro výrobu nástrojů a zařízení s ohledem na dosažení požadované kvality a produktivity

navrhování změn technologických postupů s požadavkem na snižování nákladů, zlepšení produktivity, zkvalitnění výroby

stanovení nápravných opatření týkající se procesu výroby, jako prevenci pro zabránění reklamací od zákazníků

práce na 1 směnu - flexibilní pracovní doba

PROFIL KANDIDÁTA:

střední vzdělání technického směru

orientace ve výkresové dokumentaci

orientaci v nástrojích FMEA, SPC

Aj – výhodou

řidičský průkaz B

práce na 1 směnu

NABÍZÍME:

férový plat dle zkušeností

flexibilní pracovní doba

25 dni dovolené + docházkový bonus 6 dní placeného volny, pokud dodržíte 100% docházku

příspěvek na stravování, dotované nápojové automaty

svozová doprava (svozové auto, zastávky dle potřeby)

7,5 hod pracovní doba (37,5 hod týden)

příspěvek na penzijní připojištění, odměna – životní výročí, odměna za doporučení nového zaměstnance

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Lanškroun
Odvětví práce Administrativa
Elektro a automatizace
Řemeslné a kvalifikované technické práce
Výroba a vývoj
Pracovní pozice Technolog výroby v lisovně kovů - vysoká mzda a skvělé bonusy
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 10. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Lanškroun - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog výroby v lisovně kovů - vysoká mzda a skvělé bonusy ve městě Lanškroun? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Lanškroun - Administrativa
Lanškroun - nejbližší úřady práce