TECHNOLOG PRO VŠTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (30 - 45.000 KČ)
Středočeský kraj, Středočeský kraj

Jste zkušený technolog v oblasti vstřikování plastů? Pracoval jste se vstřikolisy Engel nebo KraussMafai? Máte chuť působit velké nadnárodní společnosti?
Těším se na Váš životopis.

Výrobní společnost, která je přímým dodavatelem plastových dílů do velkých automobilek, hledá pracovníka na pozici:

TECHNOLOG PRO VŠTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (až 45.000,- Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Plány výrobních procesů a pracovních instrukcí
  • Stanovení parametrů pro obvyklé podmínky výroby
  • Optimalizování parametrů výroby a výrobních procesů
  • Aktualizace výrobní dokumentace a jejich kontrola
  • Detailní rozbory příčin vad a odchylek výroby

CO POŽADUJEME?

  • Min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Znalost vstřikolisů KraussMafai/Engel, aj.
  • Alespoň ½ roku praxe na pozici technologa
  • Středně pokročilá znalost anglického/německého jazyka
  • Smysl pro detail, týmového ducha

CO NABÍZÍME?

  • 25 dnů dovolené, finanční odměny
  • Jazykové kurzy, Sportovní a kulturní akce
  • Stravování v závodě + občerstvení
  • Možnost příspěvků na dopravu
  • Místo výkonu práce: Poděbrady