Technolog práškové lakovny

Kolín, Kolín

První kontakt:
Břízová Monika, tel.: 724 391 544, Po - Pá 8 - 17 hod,
e-mail: monika.brizova@kphn.cz - prosíme o zaslání životopisu.

Popis pracovní pozice:
Nastavení a udržování procesu chemické předúpravy a práškového lakování
Tvorba normativů, technologických a výrobních postupů
Zajištění a vyhodnocování testů pro zavádění nových barev
Stanovení, zajištění a následná kontrola procesu předúpravy
Kontrola činnosti obsluhy a údržby v rámci procesu výrobní technologie
Ve spolupráci s oddělením kvality řešení kvalitativních neshod
Nastavení a optimalizace činnosti ČOV.

Požadovaná kvalifikace:
SŠ/VŠ technického směru, praxe v oboru min. 3 roky
Požadované znalosti a dovednosti:
Znalost procesu nanášení práškových barev
Znalost práce na počítači, zvládání běžných Microsoft Office aplikací.
AJ slovem i písmem na komunikační úrovni (pravidelná komunikace se zákazníky)
Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.

Nabízíme:
Možnost podílet se na mezinárodních projektech pro klíčové hráče na trhu
Zázemí stabilní české společnosti
Práce na HPP
Systém vzdělávání a školení hrazený společností.

Zaměstnanecký program:
Ve mzdě měsíční osobní ohodnocení, závodní stravování dotované firmou, příspěvek na penzijní program, 5 týdnů dovolené, zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: KPHN a.s.
Okres Kolín
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Technolog práškové lakovny
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
měsíční osobní ohodnocení, příspěvek na penzijní program, zvýhodněný mob. tarif
Podnikové stravování
dotované firmou
Dovolená navíc
Požadované jazyky
Angličtina
2
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog práškové lakovny ve městě Kolín? Pošlete svůj životopis firmě KPHN a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kolín - Výroba a provoz