TECHNOLOG Junior/Senior s Aj
Liberecký, Liberec

Pro progresivní německou automotive společnost hledáme TECHNOLOGA. Nemusíte mít roky zkušeností. Co neumíte, to se naučíte!

POPIS POZICE:

  • Sestavení technické specifikace na stroje, přípravky a zařízení

  • Zodpovědnost za určování optimálních výrobních strojů, zařízení a nástrojů

  • Spolupráce na tvorbě PFMEA a layoutu pracoviště

  • Činnosti spojené s neustálým zlepšováním technologických procesů a přípravků

  • Zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií

PROFIL KANDIDÁTA:

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický směr výhodou

  • Praxe z automotive alespoň 3 roky

  • Anglický jazyk B1-B2 (komunikace na denní bázi + tvoření reportů)

NABÍZÍME:

  • Motivační platové ohodnocení

  • Týden dovolené navíc

  • Možnost profesního růstu v rámci firmy

  • Závodní stravování přímo ve firmě

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Liberec
Odvětví práce Výroba a vývoj
Pracovní pozice TECHNOLOG Junior/Senior s Aj
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNOLOG Junior/Senior s Aj ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberec - Výroba a vývoj
Liberec - nejbližší úřady práce