TECHNOLOG ELEKTRO (35 - 40.000 KČ)
Středočeský kraj, Středočeský kraj

Jste absolventem střední nebo vysoké školy elektrotechnického zaměření? Máte praxi v elektrotechnickém průmyslu? Komunikujete anglicky alespoň na mírně pokročilé úrovni? Pravděpodobně jste člověk, kterého hledáme!
Mezinárodní strojírenská firma hledá v současné době posilu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • stanovení a optimalizace technologických postupů
  • zavádění nových produktů
  • spolupráce s technickým oddělením
  • tvorba návodek
  • aktivní zaškolování pracovníků montáže

CO POŽADUJEME?

  • min. středoškolské vzdělání, elektrotechnický obor výhodou
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • praxi na podobné pozici velkou výhodou
  • komunikativní a technicky zaměřenou osobnost

CO NABÍZÍME?

  • zajímavý benefitní systém
  • možnost pružné pracovní doby
  • perspektivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • místo výkonu práce: Praha - Východ