TECHNOLOG - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL
Liberecký kraj, Liberec, Liberec

POPIS POZICE:
Zajímáte se o výrobu automobilů? Máte zkušenosti z pozice technologa? Mluvíte anglicky? Pošlete svůj životopis, hledáme Vás!

Technolog bude mít na starosti hlavně:
* komunikaci s dodavateli
* navrhování nových výrobních linek
* operativní řešení závad a problémů na lince
* zaškolování pracovníků a obsluhy
* sestavování manuálů a příruček.

BENEFITY:
* 5 týdnů dovolené
* 7,5 h praconí doba
* vzdělávací a odborná školení
* závodní stravování
* kouzavá pracovní doba

POŽADAVKY:
* zkušenosti z rychlé výroby nebo automotive nutností alespoň 2 roky
* zkušenosti z pozice technologa nutností alespoň 2 roky
* aktivní znalost angličtiny pro komunikaci s dodavateli
* schopnost organizovat svůj čas a priority
* komunikační dovednosti