Technik výstavby - senior
Benešov

Pracoviště: Benešov
Náplň práce: příprava, realizace a legislativní projednávání svěřených staveb, komunikace s investorem.
Požadavky: Vzdělání nebo praktické zkušenosti v elektrotechnickém oboru, pokročilá znalost stavebního zákona, technické myšlení, orientace v projektové dokumentaci, organizační schopnosti, ŘP sk. B.
Nabízíme: HPP, velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností s dalším růstem závislým na výsledcích, zaměstnanecké benefity.
Nástup je možný dle dohody. Pracoviště: Bystřice.
Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.
Stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.).