Technik/technička

Technik/technička
Pardubice, Pardubice

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň: Technický reporting a technické činnosti a opatření z pohledu výroby, identifikace nedostatků, silných stránek a potřeb vývoje. Podpora výroby ohledně technických problémů ve výrobě (problémy na lince, pracovní instrukce pro výrobní procesy, ...). Provádění časových studií (UPH, UPPH) a dokumentování jednotlivých pracovních kroků (šroubky, rukavice, točivé momenty...). Navrhuje a implementuje preventivní / korektivní akce v případě potřebyzpracování a aktualizace interní výrobní dokumentace. Sbírá, analyzuje a monitoruje data za kvalitu za účelem interního a zákaznického reportingu, implementuje případná nápravná a preventivní opatření (8D, IPAN); Zadržování a uvolňování výroby, neshodných produktů nebo komponent, zajištění přetřídění a přepracování.
Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru - výhodou, 2 roky praxe na obdobné pozici, pokročilá znalost anglického a čínského jazyka.
První kontakt e-mailem.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
Okres Pardubice
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Technik/technička
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 17 470 Kč
Nabídka přidána: 6. 5. 2018
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Cizince
Požadované jazyky
Angličtina
2
Čínština
2

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik/technička ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě Foxconn European Manufacturing Services s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubice - Výroba a provoz