Technik slaboproudých zařízení

Mladá Boleslav

Požadavky:

  • ŘP sk. B
  • trestní bezúhonost
  • základní znalost informačních technologií
  • znalost TCP/IP protokolu
  • WAN/LAN sítě
  • čtení dokumentace
  • samostatnost při plnění zadaných úkolů
  • analytické myšlení
  • schopnost organizace práce
  • schopnost prezentování a jednání u zákazníka
  • příjemné vystupování

Náplň práce:

Základní řešení problémů a odpovědnost za svěřenou práci. Konfigurace zařízení a začlenění nových prvků do stávající infrastruktury u zákazníka s předvedením a zaškolením.

Nabízíme:

  • pravidelná specializovaná školení
  •  příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu
  •  zajímavou a různorodou práci
  •  zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti
  •  zajímavé platové ohodnocení s individuálnímy bonusovými odměnami a možnost kariérního postupu.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Řidičský průkaz - ŘP sk.B, trestní bezúhonost, základní znalost informačních technologií, znalost TCP/IP protokolu, WAN/LAN sítí, čtení dokumentace, samostatnost při plnění zadaných úkolů, analytické myšlení, schopnost organizace práce, schopnost prezentování a jednání u zákazníka, příjemné vystupování

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení

Detaily o pracovním místě:
Firma: SICURO SERVICES s.r.o.
Lokalita: Mladá Boleslav
Pracovní pozice: Technik slaboproudých zařízení
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 38000-48000 Kč
Nabídka přidána: 27. 5. 2023
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik slaboproudých zařízení ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě SICURO SERVICES s.r.o. ještě dnes.