Technik kvality

Dačice

Máte již zkušenosti s měřícími a kontrolními zařízeními a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Hledáme novou posilu do oblasti kontroly kvality, šanci má i absolvent. Zkrácená pracovní doba 7,5 hod., 3směnný provoz, 25 dní dovolené, další benefity.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Provádět vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu
  • Mít na starost výrobkové audity
  • Tvořit a zavádět nápravná a preventivní opatření
  • Číst ve výkresové dokumentaci
  • Pracovat s kontrolními a měřícími zařízeními
  • Sestavovat plány kontrol pro dané produkty

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zajímavou práci v zahraniční společnosti
  • Pohodovou atmosféru na pracovišti
  • Zaškolení od zkušených kolegů
  • 3-směnný provoz
  • 25 dní dovči
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod.
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Firemní benefity
  • Místo výkonu práce: region Dačice

Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Lokalita: Dačice
Pracovní pozice: Technik kvality
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    67 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Dačice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik kvality ve městě Dačice? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.