Technik BOZP
Ústecký kraj, Most

POPIS POZICE:
Pro výrobní společnost v Mostě hledáme kandidáty s praxí na pozici Bezpečnostního technika.
Náplň práce:
- zodpovědnost za oblast a správa systému BOZP a PO
- provádění vstupního a opakovaného školení BOZP, PO ve spolupráci s HR oddělením
- kontrola, sledování a vyhodnocování dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
- provádění analýz rizik
- plánování a provádění interních auditů
- zajišťování měření rizikových faktorů pro kategorizaci prací
- vedení agendy pracovních úrazů
- jednání s orgány státní správy a auditory
- podílení se na tvorbě a aktualizaci dokumentace BOZP, PO

BENEFITY:
- práce na HP ve stabilní mezinárodní společnosti
- odpovídající plat
- zaměstnanecké benefity, např. jazykové kurzy

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost anglického jazyka
- znalost aktuální platné legislativy a norem v oblastech BOZP a PO
- ISO 14001, ISO 45001
- osoba odborně způsobilá v prevenci rizik a v PO výhodou
- pečlivost, inovativní schopnosti. odolnost vůči stresu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Most
Pracovní pozice Technik BOZP
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    55 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Most - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik BOZP ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Most - nejbližší úřady práce