TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE s AJ - LIBEREC
Liberecký kraj

POPIS POZICE:
Vyznáš se v technické dokumentaci a umíš pracovat s AutoCADem či Inventorem? Baví Tě pracovat na zakázkové výrobě atypických technických řešení? Rád se pobavíš se zákazníkem o jeho technické představě a předáš informace dál do firmy? Pokud je pro Tebe komunikace v AJ OK, určitě se nám ozvi! Máme zde pozici:

TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE s AJ

Co Tě čeká:

- zpracování a specifikace atypických zakázek
- tvorba výkresů a kusovníků
- správa dokumentace atypických výrobků
- technická podpora pro výrobu, prodej, servis, nákup a pro zákazníky
- aktivní komunikace se zákazníky a kolegy v AJ
- spolupráce s oddělením vývoje při zavádění nových projektů

BENEFITY:
- 13. plat
- bonusy
- vánoční odměna
- příspěvek na dovolenou
- 25 dnů dovolené
- klouzavá pracovní doba
- dotované stravování

POŽADAVKY:
- min. SŠ technického směru
- aktivní znalost angličtiny
- uživatelská znalost práce na PC – MS Office, AutoCAD, Inventor
- min. 2 roky praxe v oblasti technického prodeje
- zkušenost s vypracováním technické dokumentace v CAD
- orientace v zakázkové výrobě velkou výrobou
- zkušenost v jednání se zákazníky

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Liberecký kraj
Pracovní pozice TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE s AJ - LIBEREC
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Liberecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE s AJ - LIBEREC ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Liberecký kraj - nejbližší úřady práce