Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Tavič/ka
Hlubočky

Pracoviště: Nádražní č.p. 588, Mariánské údolí, Hlubočky. Nástup možný ihned.
Popis pozice:
- tavení kovů v elektrických pecích
Nabízíme:
- příplatky: výkonové, za přesčasy, noční směny, pracovní prostředí, víkendy, svátky
- příspěvek na stravování
- stravenky za odpracované dvanáctihodinové směny
- příspěvek na penzijní připojištění
- 25 dnů dovolené (o 5 dnů více než je v Zákoníku práce)
- možnost přivýdělku (víkendy)
- výhodné telefonní tarify
- výborné dopravní spojení navazující na směny
- práce od pondělí do pátku - víkendy volné
- ranní směna od 06:05 hod. do 14:05 hod., noční směna od 22:05 hod. do 06:05 hod.
Požadujeme:
- praxe není podmínkou, pracovníky si zaučíme
- jeřábnický průkaz - pokud není, zajistíme

Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7.00 - 14.00 hod.