Svářeč
Ostrov u Stříbra, Kostelec, Kostelec

Náplň práce

  • ruční svařování stožáru a podvozku VZV
  • práce ve 3-směnném provozu
Váš profil
  • praxe na obdobné pozici nebo vyučení ve strojírenském oboru podmínkou
  • základní znalosti práce na PC (práce s myší, klávesnicí, dotyková obrazovka, ...)
  • manuální zručnost
  • základní znalost čtení výkresové dokumentace
Naše nabídka
  • základní mzda + další příplatky (33-36tis.)
  • nadstandardní příplatky a proplácení přesčasů
  • příspěvek na dopravu
  • obědy/večeře zdarma
  • 13. mzda (letní/zimní prémie)
  • 5 týdnů dovolené
  • lidský přístup a přátelský kolektiv

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres Kostelec
Odvětví práce Výroba a průmysl
Pracovní pozice Svářeč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 10. 2021
Kostelec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Svářeč ve městě Kostelec? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
Kostelec - nejbližší úřady práce