SUPPLY CHAIN MANAGER (od 100.000 Kč)
Královéhradecký kraj, Královéhradecký kraj

Jste zkušený manažer v oddělení Supply chain a nebojíte se výzev? Hledáte novou pracovní příležitost? Pošlete nám Váš životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici Manažera Supply chain (od 100.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Plánování, koordinace a řízení plánování výroby, nákupu, logistiky a skladu
  • Odpovědnost za vyřízení požadavků zákazníků
  • Odpovědnost za plnění obchodního plánu

CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání
  • Dlouhodobou praxi na podobné pozici
  • Manažerské schopnosti
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalosti ve čtení elektro dokumentace

CO NABÍZÍME?

  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • Služební automobil
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv
  • Spousta dalších benefitů
  • Lokalita: Pardubice